Dodano 17 sierpnia 2023

Webinar: O emocjonalnych reakcjach na trudne pytania – dobre praktyki dla menedżerów

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze dla menedżerów „O emocjonalnych reakcjach na trudne pytania – dobre praktyki dla menedżerów”!

O tym, jak nauczyć się być gotowym na trudne rozmowy i na różne reakcje, które mogą się w nich pojawić? Jak reagować, gdy pojawią się silne emocje, zarówno u naszego rozmówcy, jak i w nas? Jak sobie z nimi radzić i dlaczego emocji nie należy się bać?

O tym wszystkim porozmawiamy podczas bezpłatnego webinaru prowadzonego przez psychologa i psychoterapeutę Michała Śmiałowskiego organizowanego przez Mental Health Center.

Szczegóły organizacyjne:

  • Termin: 30 sierpnia 2023 (środa), godz. 13:00-14:00
  • Online: webinar odbędzie się w formie transmisji live – Zoom
  • Jak się zgłosić? Wystarczy zarejestrować się przez formularz
  • Prowadzący: Michał Śmiałowski – psycholog, psychoterapeuta, ekspert Mental Health Center

 

Każdy człowiek doświadcza w swoim życiu trudności. Jednak różnimy się między sobą i często zupełnie inaczej reagujemy na to, co nas spotyka. Dla każdego z nas co innego może być źródłem trudności i mimo podobieństw, możemy w kompletnie odmienny sposób reagować w sytuacji ciężkich życiowych zdarzeń. Jednak mimo tych różnic, to na poziomie biologicznym prawdopodobnie odczujemy te sytuacje podobnie, ponieważ przewlekły stres związany ze zmianami i trudnościami życiowymi będzie miał na nas wszystkich przeważnie podobne skutki.

Czy nam się to podoba, czy nie, to prędzej, czy później trudności, które dzieją się w naszej pracy zaczną wpływać na nasze życie prywatne, ale także to, co dzieje się w domu, będzie miało wpływ na naszą pracę.

Dla wielu menedżerów jest to trudny moment, gdy widzą, że pracownik przeżywa jakieś trudności. Widzą że coś jest nie tak, ale często boją się podejść i zapytać. Przyczyny takiego zachowania są różne, jednak zwykle gdzieś w tle pojawia się obawa przed tym, jak ktoś zareaguje na nasze pytanie i co my mamy zrobić, gdy ktoś zapytany zezłości się lub zacznie płakać?

W trakcie naszego krótkiego spotkania opowiem wam o tym:

  • jak menedżerowie mogą wspierać siebie wspierając innych?
  • jak nauczyć się być gotowym różne reakcje, a zwłaszcza na te, których najbardziej się obawiamy?
  • jak reagować gdy pojawiają się silne emocje u naszego rozmówcy?
  • jak sobie radzić gdy wspierając pojawiają się w nas emocje?
  • dlaczego emocji nie należy się bać i trzeba ich słuchać?

 

Serdecznie zapraszam,
Michał Śmiałowski

Webinar jest organizowany przez Mental Health Center, w ramach cyklu otwartych wykładów „Jesień z Mental Health Center”.

Wróć do wszystkich artykułów