Dodano 15 maja 2023

Webinar dla nauczycieli „Jak wspierać uczniów w nauce i odkrywaniu potencjału?”

Żyjemy w rzeczywistości ogromnych zmian społecznych i to w skali globalnej! Dotychczasowe wzorce funkcjonowania, systemy, zasady okazują się być nieskuteczne w obliczu technologizacji świata. Szczególnie zauważamy tę tendencję obserwując młodzież – zagubienie, bezradność, lęk, depresja to tylko niektóre z objawów towarzyszących młodym ludziom w tak ważnym okresie rozwojowym. Pojawia się coraz więcej niezrozumienia, trudności – uczniowie w wielu sytuacjach nie rozumieją wymagań szkoły czy nauczycieli.

Z kolei nauczycielom jest coraz trudniej rozumieć perspektywę i potrzeby młodzieży. Nie ma co się dziwić – żyjemy w zupełnie nowej, popandemicznej, globalnej rzeczywistości.

O tym, jak sobie radzić w tym nowym świecie, jak tworzyć pomost między perspektywą dorosłych i młodzieży porozmawiamy podczas naszego webinaru organizowanego w ramach „Majówki ze zdrowiem psychicznym”.

Weź udział w bezpłatnym webinarze dla nauczycieli „Jak wspierać uczniów w nauce i odkrywaniu potencjału? Jaka jest rola nauczycieli w kryzysie ucznia? I jak motywować, by nie demotywować?”.

  • Termin: 24 maja 2023, godz. 17:00
  • Transmisja live na stronie Mental Health Center na Facebooku
  • Prowadzący: Jakub Słowik (psycholog, trener) & Aleksandra Jędrzejowska (Project Manager w Mental Health Center)

 

Więcej informacji na temat „Majówki ze zdrowiem psychicznym” na stronie: www.majowka.mhcenter.pl

Partnerzy merytoryczni: Agora S.A., AMS, HP, Kod Czerwony, Ratownictwo Po Godzinach

Partnerzy: ASPIRE, Diversity Hub, Dream Employer, HR Polska, Mental Health Helpline

Partner Technologiczny:

Wróć do wszystkich artykułów